Zobacz jak TVN broni Gronkiewicz i jak odpowiedział Internet

TVN po raz kolejny poszła w sukurs Hannie Gronkiewicz-Waltz oddając jej swój czas antenowy na swoistą adwokacką mowę końcową dot. afery reprywatyzacyjnej.

fot. Ewelina Lach/Wikimedia Commons/CC BY-SA 2.0

– To pułapka służb na mnie – twierdziła prezydent Warszawy, dodając, że jest ofiarą rządów PiS.

„Hanka to jednak nie ma za grosz wstydu. „Ćwierć wieku pracuję dla wolnej Polski, służę ludziom, niezależnie, czy ktoś w to wierzy, czy nie” – to na pewno. Całkiem niedawno dowiedzieliśmy się nawet gdzie mieszkają ci ludzie: Twarda 8, Twarda 10 i Chmielna 70 :v Zwłaszcza opieka geriatryczna nad 140 latkami w stolicy stoi na wysokim poziomie” – ironizowała Lemingopedia na popularnym serwisie społecznościowym.

Nic dodać, nic ująć.

Robert Wyrostkiewicz

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra