Absurdy lewactwa! Do paki za źle użyte słowo do zmiennopłciowych

Gubernator Kalifornii, Jerry Brown, zadecydował, że należy wprowadzając przepisy chroniące „transów” i itp., czyli szeroko mówiąc, zmiennopłciowych (nie chodzi o jakieś komórkowce, ale ludzi).  Precyzując, mowa o pensjonariuszach domów seniora. Za niewłaściwe zwracanie się do nich grozić ma grzywna i więzienie.

Transwestyta – fot. Pixabay.com

O co więc dokładnie chodzi? O to, żeby w domu seniora dla starszej pani nie przygotowano z marszu różowego szlafroczka, bo to może być pani, która czuje się panem. A nałożenie jej sukienki i nazwanie panią? Penalizacja!

Jaka? Ano taka: kara grzywny lub więzienia. Kara grzywny: do 1000 dolarów. więzienie: do roku. Adekwatnie?

Robert Wyrostkiewicz

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra