Polscy Internauci kpią z lewackiej logiki

Kolejna grafika w serwisie rozrywkowym broniąca konserwatywnej postawy oraz kpiąca z lewackich bzdur pokazuje, że ludzie mają dosyć absurdów! Tym razem Internauci wzięli na cel inicjatywy Zachodu z różańcem w tle…

– Malowanie kredkami przeciw terrorystom? Podświetlanie budynków? Kolorowe awatary na fejsie? Och tak! Masz coś do tego? Nie rozumiesz, że to symboliczne gesty! (…) Muzułmanie klęczący na ulicach? Masz coś przeciw? Co cię to obchodzi? To część ich kultury! – czytamy w opisie grafiki. Finał zaś ukazuje hipokryzję lewackich środowisk. – Różaniec na granicach w intencji bezpiecznej Polski? Rany, jaki żal – podsumowują postępacką logikę Internauci.

Powyższa grafika znajdowała się na stronie głównej popularnego serwisu rozrywkowego. Widać coraz więcej ludzi już ma dość lewackiej hipokryzji i politpoprawności.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra