Usunięto zdjęcia ukazujące półnagich ludzi. Lewactwo krzyczy… o homofobii

pixabay

Na uniwersytecie w Białymstoku zawisły obrazy przedstawiające półnagie pary w ramach wystawy „True of love”. Władze postanowiły je usunąć. Lewactwo zaś stwierdza, że to homofobia. Czemu? Ano dlatego, że wśród wizerunków par były też pary homoseksualne.

Wystawa autorstwa Patrycji Łapszo przez trzy tygodnie wisiały na ścianach uczelni. Wystawa odbyła się pod szyldem festiwalu „Białystok Interphoto”, który w tym roku miał hasło „granice tolerancji”.

Fotografie przedstawiały w większości obnażone pary. Wśród nich były również pary homoseksualne. Na prośbę wykładowców, zdjęcia usunięto. No i się zaczęło.

Liberalne media okrzyknęły działanie uniwersytetu mianem homofobii. Mimo, że rektor stwierdził, że uczelnia „to nie miejsce na taką wystawę”, to środowiska LGBT już wiedzą swoje.

kontrrewolucja.net

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra