Islamska profesor: Allah pozwala gwałcić chrześcijanki

Kolejny przykład religii w pokoju w praktyce. Nie mówi tego jednak członek ISIS, ale… profesor z egipskiego uniwersytetu!

Profesor Suad Saleh z egipskiego Uniwersytetu Al-Azhar w Kairze uważa, że Allah pozwala na gwałcenie chrześcijańskich kobiet, by je upokorzyć. Opinię wyraziła w telewizji al-Hayat. Dodała też, że gwałty dozwolone są na wojnie między muzułmanami a ich wrogami.

Jak tam wasza tolerancja? Bo lewactwo cały czas uważa, że nie chcąc przyjąć osób myślących jak ta pani jesteście islamofobami…

polishexpress.co.uk/youtube

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra