„Pie…ę Chrystusa w d..ę” – oto tolerancja środowisk LGBT

pixabay (kolaż)

Homoseksualny właściciel kawiarni w Seattle w USA wyrzucił z lokalu chrześcijan! Chwilę wcześniej wulgarnie wyraził się o Chrystusie. To ta słynna tolerancja?

Chrześcijanie zajęci byli promowaniem obrony życia. Z wypowiedzi właściciela wynika, że oburzył go fakt przebywania w jego lokalu osób o odmiennym światopoglądzie! Wyrzucając chrześcijańskich obrońców życia krzyknął jeszcze w ich stronę, że „pier…i Chrystusa w d..ę”.

Tak oto wygląda tolerancja środowisk lgbt. A teraz wyobraźcie sobie, jakie larum by zapanowało, gdyby chrześcijański właściciel wywalił homoseksualistów. Zaraz byłyby afery w sądach i główny temat w mediach…

nczas.pl

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra