Poznajcie dziecko, które w Polsce wolno zamordować. Zobacz zdjęcia!

Oto Jack Stevens, dzielne i radosne dziecko po przejściach. Mimo wielu operacji, trzyma się.

Twitter Creatures Of Earth

Jack urodził się z zaledwie połową serca. Nie przeszkadza mu to jednak żyć i się rozwijać.

Chłopiec przeszedł już dziewięć operacji i trzy reanimacje! Wciąż jednak żyje i się rozwija. Do tego, by móc żyć bezpiecznie, potrzebuje transplantacji serca. Jednak ani on, ani jego rodzice nie poddają się.

Twitter Creatures Of Earth

Dzieci takie, jak Jack, mogą (i bardzo często są, ponieważ prawo na to pozwala) zostać zamordowane przed narodzeniem. Czy to dobre prawo? Spróbujcie odpowiedzieć, patrząc temu lub innemu choremu dziecku w oczy.

A TUTAJ przypominamy informację o „autorytecie” lewactwa postulującym aborcje postnatalną przy jednoczesnym postulacie ochrony zwierząt… i zoofilii. KLIKNIJ!

dailymail.co.uk

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra