Środa na dziś. Nie wolno ci krytykować aborcji jeśli jesteś mężczyzną, ale ateistom wolno krytykować religię…

facebook

Magdalena Środa na swoim Facebooku znowu walnęła uzasadnienie swojej radosnej twórczości pokazują relatywizm. Feminazistki wielokrotnie histeryzowały, że mężczyznom rzekomo nie wolno wypowiadać się o aborcji, bo nie rodzą dziecka. Tymczasem teraz oznajmiła, że bycie „laikiem w danej dziedzinie nie stanowi przeszkody w wyrażaniu opinii w tej sprawie”!

– Bardzo wielu z państwa zdenerwowałam pisząc, że jestem laikiem w sprawie wiary a jednak wypowiadam się na ten temat. Fakt, że ktoś jest laikiem w danej dziedzinie nie stanowi przeszkody w wyrażaniu opinii w tej sprawie. Na tym polega wolny obieg opinii publicznej. Każdy/każda z nas może mieć opinie w sprawach, w których nie jesteśmy ekspertami. Jesteśmy laikami w sprawach meteorologii a jednak gadamy o pogodzie, jesteśmy laikami w sprawach polityki a jednak wypowiadamy się o niej – pisze Magdalena Środa na Facebooku.

– Jeśli widzę wokół siebie tak dziwne zjawisko jak polski katolicyzm, to jako osoba wolna mogę na temat tego dziwactwa wypowiadać swoje opinie, tak jak radykalny katolik może mówić co myśli o ateizmie, choć jest laikiem w sprawach wolnomyślicielstwa – pisze feministka.

No i gdzie tutaj jest konsekwencja i logika?

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra