Wielowieyska z Wyborczej o strajku lekarzy dzisiaj i dwa lata temu

Dominika Wielowieyska, dziennikarka Wyborczej i Tok FM ostatnio poparła strajk lekarzy i ich żądania podwyżek. Tymczasem ponad dwa lata temu ta sama osoba napisała, że zarabiają lepiej niż kiedyś!

– Nie popieram strajku lekarzy, bo dziś zarabiają o wiele lepiej niż 7 lat temu, a spór z PZ dotyczy tylko zarobków – pisała dziennikarka „Wyborczej” w styczniu 2015 roku. Coś się jednak popsuło i teraz mocno zmieniła zdanie. – Są pieniądze na bezużyteczną komisję smoleńską, dla zamożnych twórców i redaktorów, dla o. Rydzyka i GP… itd. A dla młodych lekarzy – nie – budzi się Wielowieyska.

To, że lewactwo kłamie jak najęte, zaś ich opinie zależą wyłącznie od ich sytuacji politycznej i chwilowych interesów, to wiadomo już nie od dziś. Jednak Dominika Wielowieyska wykazała się w tej sytuacji niezwykle mocnym relatywizmem.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra