Francuskie feministki chcą być molestowane!

pixabay

Grupa feministek ze środowisk akademickich we Francji protestuje przeciwko prawu zakazującym zaczepiania i molestowania kobiet na ulicach. Uważają to za rasizm. O absurdzie czytamy w gazecie Libération.

Według nich, nowe prawo może „stygmatyzować” mężczyzn ze środowisk imigracyjnych. – Doskonale wiadomo, że młodzi migranci już cierpią więcej niż inni ludzie z powodu przemocy ze strony policji. Tworzenie nowego przestępstwa wzmocni tylko represje i kontrolę mężczyzn w grupach znajdujących się w niekorzystnej sytuacji – piszą w oświadczeniu feministki.

Pamiętajmy jednak, że – według postępaków – to w Polsce jest problem z przemocą wobec kobiet…

newsbook.pl

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra