SKANDAL I GRANDA! Katolików wyprowadzono z katedry katolickiej… bo odmawiali różaniec! (WIDEO)

Chyba największy skandal w belgijskim Kościele! Katolicy zostali siłą wyprowadzeni z katolickiej katedry, bo odmawiali różaniec, podczas gdy w środku odbywała się protestancka ceremonia!

Skandaliczna sytuacja odbyła się 28 października w katedrze śś. Michała i Guduli w Brukseli. Młodzi katolicy – w ramach zadośćuczynienia zgorszeniu protestantyzmu w tym kościele – postanowili odmówić różaniec. Zarządcy od razu wezwali policję, którzy siłą wyrzucili wiernych!

Jak widać, współczesny ekumenizm zaprasza protestantów na odprawianie swoich uroczystości w katolickich świątyniach… i jednocześnie wyrzuca katolików.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra