PATOLOGIA! Duński program będzie łączył w pary ludzi chcących mieć dzieci i żyć jako single!

pixabay

Do tego prowadzi namolne popularyzowanie in vitro i olewanie naprotechnologii! Jedna z duńskich stacji – rzekomo odpowiadając na zapotrzebowanie społeczeństwa – rusza z reality show, w którym będzie dobierać w pary ludzi, którzy chcą mieć dziecko, ale nadal prowadzić życie singla!

Do niedawna duńska telewizja Kanal 4 łączyła w małżeński związek nieznajome sobie osoby. Ale to już ciemnota i zabobon. Teraz kanał chce dobrać w pary ludzi, by mogli podzielić się obowiązkami w opiece nad dzieckiem, ale nadal chcą pozostać singlami. Mężczyźni mają przechodzić psychiczne i fizyczne testy. Program nazywać się będzie „Pregnant with a Stranger” (ang. Ciąża z Nieznajomym).

Para nie będzie musiała potem mieszkać pod jednym dachem (w końcu rodzina to ciemnogród). Będą natomiast musieli podzielić się obowiązkami w opiece nad dzieckiem.

Twórcy twierdzą, że ich program jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie w społeczeństwie. Faktem jest, że w Danii coraz więcej kobiet decyduje się na zapłodnienie in vitro, zaś stacja chce pokazać, jak wygląda odejście od tradycyjnego modelu rodziny.

My strzelamy, że zakończy się to tragicznie. Ale wiadomo – my to faszyści, ciemnota i nienawistnicy…

wirtualnemedia.pl

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra