Łódzcy jezuici gardzą instrukcją biskupów i Liturgią? Rapują na ślubie! (WIDEO)

Parafia łódzkich jezuitów znana jest ze skandalicznych zachowań podczas Liturgii Mszy świętej oraz nienawiści do tradycjonalistów. Ostatnio opublikowano nagranie ze ślubu. Nie dość, że muzyka jest niegodna, to jeszcze ksiądz wychodzi i pajacuje przed ołtarzem rapując!

Jak widać, łódzcy jezuici bardzo przejęli się instrukcją wydaną ostatnio przez KEP dotyczącą właśnie muzyki na Liturgii. A może – idąc za radą jednego ze swoich sławnych współbraci – „zbanowali” hierarchów?

Jedno jest pewne: kasata pilnie potrzebna!

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra