Tego o Korwinie w TV nie usłyszysz! „Kobiety są cichymi bohaterkami”

Wiadomo, że polityk w muszce jest kontrowersyjny, a czasem palnie coś, czego typowy Polak by się powstydził. Jednak elementarna uczciwość ze strony mediów nakazywałaby pokazywać sytuacje odwrotne od tego, co wciska mu się w usta.

Ponad dwa lata temu w Elblągu aktywiści partii KORWiN rozdawali kobietom koło centrum handlowego tulipany z życzeniami od Janusza Korwina-Mikke. Do kwiatów były dołączone napisane na karteczce życzenia od samego lidera partii. A ich treść brzmiała inaczej, niż styl podawany w mediach. – „Kobiety są cichymi bohaterkami naszej gospodarki i tym kobietom trzeba złożyć hołd za ich cierpliwość i wytrwałość” (wypowiedź z Ciechanowa 05.04.2014) W dniu Pani święta najlepsze życzenia i wyrazy szacunku składa Janusz Korwin-Mikke, kandydat na Prezydenta Polski” – głosiła treść życzeń.

No ale po co przedstawiać w mediach prawdziwy obraz?

bogatyelblag.pl

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra