Jak poprawnie bić żonę? Wyjaśnia imam…

Ciężko zrozumieć, dlaczego lewactwo tak wychwala i broni islamu, który praktycznie pod każdym kątem zniewoliłby kobietę i umniejszył do roli gorszej niż zwierzę. Według starej tradycji zresztą na pustyni podczas postoju najpierw wodę pije mężczyzna, potem wielbłąd, a potem dopiero kobieta…

Według islamskiego imama, Sa’d Arafata, Allah pozwala bić żonę ze względu na szacunek dla kobiety (!). Ponadto wolno stosować rózgę i jak najbardziej wolno ją bić, jeśli ta odmawia współżycia…

Poniżej nagranie z jednego islamskich programów wrzuconego na YouTube przez Polish Express. Do filmu dołączone są polskie napisy.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra