Biały nie dostanie łatwo pracy w BBC… Rasizm antyrasistów

Agencja informacyjna BBC World Service rasizm będzie zwalczać rasizmem. Jak? Są niesamowici… 

Poszukiwani są pracownicy do newsroomu w Wielkiej Brytanii, a najlepsi mają trafić do ramówki stacji.

Rekrutacja dotyczy także obywateli państw Unii Europejskiej, w której wciąż znajduje się Wielka Brytania i tu kryteria są szokujące.

– W ogłoszeniu rasiści z BBC napisali, iż o szkolenie i posadę mogą się ubiegać tylko murzyni, osoby pochodzenia azjatyckiego (w ten sposób na Zachodzie coraz częściej określa się muzułmanów, by ukryć pochodzenie terrorystów -przyp. red.) i „nie biali” przedstawiciele mniejszości etnicznych – informował i komentował jednocześnie sprawę serwis Nczas.com

Źródło: nczas.com

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra