Seksafera w „Wyborczej” i „Krytyce Politycznej”!

Pamiętacie, jak jeszcze niedawno ultralewactwo forsowało hasztag #MeToo? Nawet uznawane za lewicowe portale wypowiadały się o absurdzie tej akcji, o czym pisaliśmy na początku miesiąca. Okazuje się, że najciemniej jest pod latarnią! Dziennikarze „Wyborczej” i „Krytyki Politycznej” zostali oskarżeni o molestowanie seksualne!

Twitter Jozef Bak (kolaż)

Jak podają media, agresorami seksualnymi mają być Jakub Dymek z „Krytyki Politycznej” i Michał Wybieralski, redaktor naczelny „Stołecznej”, czyli warszawskiego dodatku do „Gazety Wyborczej”.

Afera wybuchła po tekście w Codzienniku Feministycznym. – To tekst o seksizmie, powielaniu patriarchalnych i paternalistycznych wzorców, nierównym traktowaniu kobiet w środowisku, które temat równości płci podnosi równie chętnie, co w tę równość godzi. To tekst o przemocy i molestowaniu. Napisany przez pięć kobiet, we współpracy i przy wsparciu trzech kolejnych. Kobiet, które połączyła wspólnota doświadczeń związanych z dwoma lewicowymi przedstawicielami świata mediów – czytamy w CF. – Po wieczorze spędzonym z czołowym lewicowym publicystą, mimo jego kiepskiego stylu podrywu i zachowania, nieopatrznie skończyliśmy u mnie w domu. Po zamknięciu drzwi jego ton zmienił się nie do poznania. Zaczął proponować mi związek, obiecując całkowitą zmianę swojego postępowania. Zgodziłam się, ale ponieważ byliśmy pijani i zmęczeni, poprosiłam, żebyśmy poczekali z seksem. Byłam podejrzliwa wobec jego deklaracji i nie miałam najmniejszej ochoty na seks. Niestety, nie mógł się opanować. Zostałam zgwałcona. Okazałam niechęć i wielokrotnie prosiłam, by przestał – nie chciałam, żeby nasz pierwszy seks wyglądał w ten sposób. Reagował na to poirytowaniem, zwrócił mi uwagę, że „mogłabym zacząć być zadowolona”. Nie chciałam go wtedy obwiniać. Myślałam, że może to tak z rozpędu, z głupoty – czytamy w tekście.

GW i KP zawiesiły współpracę z publicystami, których oskarżono o molestowanie.

Szanowni państwo, koleżanki i koledzyZostałem oskarżony i pomówiony o gwałt przez moją byłą partnerkę, Dominikę Dymiń…

Opublikowany przez Jakub Dymek na 27 listopada 2017

Wszystko więc jasne, drogie lewaczki i feministki, czemu macie tak odbiegające od rzeczywistości spojrzenie na świat i mężczyzn, skoro takie zachowanie u was to norma! Porzućcie więc ten chory świat i przyjmijcie prawe poglądy – u nas za takie coś jest zdecydowana i ostra reakcja!

telewizjarepublika.pl/wirtualnemedia.pl

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra