Hipokryzja eurokratów i ekofaszystów! Czepiają się nas o wycinanie chorych drzew, a sami karczują las mający 12 tys. lat!!!

Jeszcze niedawno awantura o polską Puszczę Białowieską nie schodziła z tematów dnia w mediach Europy. Minister Szyszko postanowił wyciąć bowiem chore drzewa, by nie dopuścić do zarażenia zdrowych. Tymczasem Niemcy wycinają bez ceregieli prastary las, by dobrać się do zasobów naturalnych pod nim!

Hambacher Forst to las położony w Nadrenii Północnej-Westfalii, w zachodnich Niemczech, między Kolonią i Akwizgranem. Drzewa liczą sobie nawet 12 tysięcy lat! Jednak dla Niemców nie ma problemu, by po prostu je wyciąć. A ochrona przyrody? Dla naiwnych!

– Niemcy nie oglądają się na lasy, tylko na gospodarkę. Karczują sporą cześć prastary las Hambach (w tym 142 gatunki chronione), by odsłonić złoża węgla brunatnego i to z błogosławieństwem swoich sądów, które bez ceregieli oddalają wznoszone pozwy – komentuje David Jordan na Twitterze.

– Hej ekolodzy ze #ZrąbaneKlatki czy innych durnych organizacji – gdzie jesteście? Czemu tam się nikt nie przywiązuje do drzew i nie krzyczy o holokauście natury? A no tak – przecież to Niemcy opłacają terrorystów to w swoich walić nie będą… – zauważa Dominik Cwikła.

dzienniknarodowy.pl/twitter.com

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra