Zabili, usmażyli i zjedli kolegę…

pixabay

Imprezy połączone z antyhumanistyczną lewacką ideologią zachodzą zdecydowanie za daleko. Na jednej z nich kilku mężczyzn zabiło, usmażyło i zjadło własnego kolegę!

Czterej mężczyźni miało zaplanować morderstwo i pożarcie swojego kolegi. Sytuacja miała miejsce w Szczecinie. „Głos Szczeciński” podaje, że podczas imprezy oskarżeni mieli zamordować, a następnie usmażyć i zjeść swojego kolegę.

Za kanibalizm grozi w Polsce do dwóch lat więzienia. Prokuratura jednak chce też postawić zarzut zaplanowania morderstwa. Za to przewidziane jest nawet dożywocie.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra