Kto ją tam zaprosił??? Zobacz, co odwala na żywo córka atencyjnego protestanta! (WIDEO)

W TVP Info wystąpiła Eunika Chojecka, córka pastora Pawła Chojeckiego, założyciela telewizji internetowej „Idź Pod Prąd” (IPP) znanej z ostrego upolityczniania religii, ataków na Kościół katolicki i szeroko rozumianego szurostwa. Zamiast odpowiedzieć na pytanie… próbowała promować akcję hasztagową swojego kanału!

Michał Rachoń prowadził program „Minęła 20” w TVP Info. Jedną z osób, które miały wypowiadać się na temat molestowania seksualnego przez lewackich dziennikarzy była Eunika Chojecka. Zapytana jednak o sprawę, próbowała popłynąć z promocją jednej z milionów akcji IPP. Sami zobaczcie!

Jak widać, prowadzący był w stanie szybko przywołać jedną protestantkę do porządku. Czy jednak sytuacje będą się powtarzać?

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra