Australia: Nie będzie ochrony dla przedsiębiorców przed homoterrorem!

pixabay

Australijski senat wybitnie szybko przyjął ustawę legalizującą tzw. małżeństwa homoseksualne. Nie zgodzono się także na poprawki chroniące przedsiębiorców. Lobbyści LGBT zacierają ręce!

Władze Australii nie przyjęły poprawek konserwatystów, którzy prosili o wprowadzenie klauzuli sumienia dla przedsiębiorców, którzy nie chcą uczestniczyć ani w jakikolwiek inny sposób mieć związek z uroczystościami par homoseksualnych. W ten sposób przedsiębiorcy będą zmuszeni pod groźbą potężnych kar pieniężnych do świadczenia usług pederastom.

Rodzice nie będą mieli możliwości zwolnienia dziecka z zajęć w szkole, jeśli będzie na nich propagowana homoseksualna orientacja.

Słowem: Homoterror zapanował w Australii.

pch24.pl

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra