Ci to odstawili szopkę! I to dosłownie! „Gejowska” szopka z dwoma Józefami

Ksiądz Thomas Tobin, biskup diecezji Providence w USA zamieścił na Facebooku dramatyczne zdjęcie. Przedstawia ono „gejowską” szopkę, gdzie nad Jezuskiem jest dwóch Józefów w różowych ubraniach!

A Gay Nativity?Just came across this photo of a “gay nativity” scene — two Josephs dressed in pink watching over the…

Opublikowany przez Bishop Thomas J. Tobin na 28 listopada 2017

– Właśnie natknąłem się na to zdjęcie przedstawiające scenę „gejowskiego Bożego Narodzenia” – dwóch Józefów ubranych na różowo, którzy czuwają nad Dzieciątkiem. Jakie to smutne, że ktoś uważa, że to w porządku (lub zabawne lub fajne) narzucać własną interpretację świętego Narodzenia Jezusa. Módlcie się za tych, którzy to zrobili, za zmianę w ich sercach i aby Jezus przebaczył to świętokradztwo, ten atak na chrześcijańską wiarę – napisał kapłan.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra