Winnicki ostrzega: Jeśli ulegniemy pseudoekologom teraz, zaatakują też kury, świnie i transport!

Jak wynika jasno z ostatniego programu „Warto rozmawiać” w TVP, ekoterroryści realizują w Polsce interes niemieckich firm utylizacyjnych, które chcą likwidacji branży zatrudniającej ponad 50 tys. ludzi i ułatwiającej życie innych rolnikom. Likwidacja ferm oznacza wtargnięcie niemieckiego monopolisty, który już zaciera ręce. Tymczasem Robert Winnicki postanowił samodzielnie zlustrować propagandę „ekologów”.

– Z ciekawości wszedłem na stronę pseudoekologów walczących z futrzarzami. Jeśli tylko lewacy pisowscy razem z typowymi zlikwidują ten rodzaj hodowli nastąpi wzmożenie ataku na chów kur, świń, transport – pisze Robert Winnicki na Twitterze.

– I rzecz jasna – jedzenie mięsa. Można żyć bez futer? – można i bez mięsa – puentuje.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra