Były premier Szwecji: Imigracja to najlepsze, co przydarzyło się mojemu krajowi

Magnus Fröderberg/norden.org, CC BY 2.5 dk, Wikimedia Commons

Były premier Szwecji, Fredrik Reinfeldt w wywiadzie dla gazety „Expressen” wyraził opinię, że imigracja to najlepsze, co mogło przydarzyć się jego państwu! Porównuje to też do posiadania dzieci, czyli uważa, że to „Dobra długoterminowa inwestycja”.

– To jest tak, jak w sytuacji, gdy para myśli o posiadaniu dzieci, zdając sobie sprawę z tego, że na dłuższą metę jest to dobra inwestycja. Ci, którzy mają nieco szerszy horyzont, wiedzą, że dzieci dorastają, dostają pracę i przyczyniają się do wzrostu dobrobytu społeczeństwa, a pewnego dnia okazuje się, że ci pomagają. Ci, którzy po raz pierwszy byli postrzegani jako koszt, będą najlepszą inwestycją w twoje życie – mówi Frederik Reinfeldt.

magnapolonia.org

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra