Niemcy wystawili list gończy za polską rodziną! „Niech lepiej chronią swoje kobiety”

pixabay (kolaż)

Działania Jugendamtu wobec polskich rodzin przypominają niestety nadal czasy III Rzeszy. Tym razem służby ojczyzny nazizmu wystawiły list gończy za Polakami!

Rodzice zabrali swoje dziecko i wyjechali z nim do Polski, co zdecydowanie nie podoba się Niemcom. Do sprawy odniósł się poseł Andruszkiewicz, przy okazji ucierając nosa naszym sąsiadom.

– Niemcy wystawili list gończy za polskimi rodzicami, którzy ratując swoje Maleństwo przed łapami Jugendamtu, zabrali je do Polski. Mam nadzieję, że rząd RP zapewni pełną opiekę prawną młodej rodzinie. A niemiecka policja niech się skupi lepiej na ochronie Kobiet przed islamistami – napisał na Twitterze poseł Andruszkiewicz.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra