Była świetna inicjatywa! I wtedy wpadła skarbówka…

Twitter North Wales EAB

Konia z rzędem dla tego, kto wyjaśni logicznie, czemu moralnie jest płacić za zarobek, ale ok. W wyniku przymusu podatku od zarobku w Nadarzynie podczas hucznej imprezy branżowej miał miejsce nalot ludzi ze skarbówki. I posypały się mandaty…

W Nadarzynie miał miejsce niedawno Comic Con Fall Edition, który jest sporą imprezą fanów cosplayów, filmów, etc. Niestety, ze względu na rosnącą popularność zlotu w Nadarzynie, imprezą zainteresował się także fiskus.

Okazało się, że część z obecnych wystawców nie wystawiała paragonu. Normalnie skandal! Posypały się mandaty. Łącznie kapitan państwo bohatersko zabrał 5 tysięcy złotych od przedsiębiorców.

– Fani nie są jednak zadowoleni, a niektórzy z nich uważają, że kontrole skarbowe sprawią, iż mniejsze firmy postanowią w ogóle nie pokazywać się na imprezach takiego kalibru – czytamy na bezprawnik.pl. I ciężko się z tym nie zgodzić…

bezprawnik.pl

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra