Pastor atakuje: Mam nadzieję, że Jezus był gejem. Wskoczyłbym z Nim do łóżka

Kolejny przykład, do czego prowadzi protestantyzm, homolobby i seksualizacja. Jeden z pastorów wyraził nadzieję, że Jezus był gejem oraz że wskoczyłby z nim do łóżka!

Facebook LGBT Christians

Dr Bob Shore-Goss to jawnie gejowski pastor. Napisał kilka książek, których tytuły ciężko nam przetłumaczyć ze względu na fakt, że to lewacka nowomowa, więc podajemy oryginalne brzmienie: „Queering Christ” oraz „Jesus ACTED UP: A Gay and Lesbian Manifesto”.

W rozmowie z serwisem „Vice” pastor wyznaje niewybredne fantazje. Zapytano go, czy Jezus był gejem? – Mam nadzieję, że jest. Chciałbym tego. Dla mojej własnej duchowości, chciałbym wskoczyć do łóżka z Jezusem – mówił, argumentując później w pokraczny sposób, że Jezus zaszczepiał ideologię Queer w swoich czasach.

A właśnie! Zgadnijcie, jaką przeszłość miał pastor? Dokładnie – był jezuitą. Wystąpił z zakonu w 1978 roku, od tamtej pory ożenił się dwa razy.

vice.com/wiki

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra