Polska Barbie, twierdzi, że Prokop troszeczkę znieważył symbole narodowe…

„Biorąc pod uwagę szybkość, z jaką Anella zrobiła karierę, pozostałe celebrytki mogłyby się od niej wiele nauczyć” – twierdzi Pudelek.pl

A czego się tu uczyć? „Frytka” Frytowska dostała swój program w TV, bo została znana, po tym jak puściła się w wannie z gościem w Big Brotherze. Tej zaś wystarczyło wypchać nienaturalnie wargi… To ścieżka kariery godna podejmowania nauki?

Teraz za to, Anella bierze się za pielęgnowanie tradycji narodowej.

„Pierwsza polska żywa Barbie” skrytykowała ostatnio Marcina Prokopa, który przeprowadzał z nią wywiad w DD TVN. Anelli nie spodobał się żart prowadzącego, który przedstawił ją jako „biało-czerwono-różową Barbie”, co jej zdaniem jest… znieważeniem symbolu narodowego.

Źródło: o2.pl

 

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra