Gdyby sprywatyzować służbę zdrowia, pozdychalibyśmy pod płotem? Jak widać nie!

W Polsce bardziej opłaca się dopłacić do leczenia za granicą niż czekać na nieefektywną pomoc państwa! Polski przedsiębiorca postanowił pomóc rodakom i przewozi ich do Czech.

YouTube

Waldemar Gawrol, prezes firmy One Day Clinic wozi Polaków na operację zaćmy do Czech. – W Polsce na ten zabieg czeka się latami. Kto na to płaci? Oczywiście NFZ. A kto traci? Polskie państwo – powiedział w rozmowie z money.pl. – Obecnie miesięcznie wozimy do Czech już po około 320 osób. Pół roku temu było to 200. A teraz rośnie to jeszcze dynamiczniej i pod koniec roku zapowiada się na około 400 – dodaje.

Niestety, partie bawią się w uprawianie propagandy sukcesu. Tymczasem rzeczywistość wciąż przypomina Czeczenię lat 70-ych…

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra