Była menadżer Planned Parenthood: To organizacja demoniczna. Traktują je jak bydło!

Ramona Trevino, była menadżerka Planned Parenthood w jednej z placówek największej aborcyjnej sieci na świecie, nazwała tę fabrykę śmierci demoniczną. – Nie ma innego słowa, którym można opisać to, co się tam dzieje – wyznaje.

– Wiedziałam, że to, co robię, było złe – mówi w rozmowie z Daily Caller News Foundation. – Zajęło mi jednak kilka lat by zorientować się, że tak naprawdę mam swój udział w aborcji, nawet jeśli zajmowałam się tylko skierowaniami – dodaje.

Biuro, w którym pracowała Ramona Trevino, nie wykonywało bezpośrednio morderstw na dzieciach. Jednak ich działalność miała za zadanie wzbudzić w kobietach poczucie winy. Ramonę oburzył m.in. sposób traktowania dziewczyn. Jak opisuje , koncern promuje rozwiązły styl życia. Mimo tego, że częstymi klientkami są osoby w wieku 12-14 lat, nikt w placówkach sieci nie namawia ich do powstrzymania się od aktywności płciowej.

– o była walka, ponieważ czułam, że Planned Parenthood traktuje kobiety jak bydło – komentuje dawna menadżerka placówki. – Spojrzyjcie prawdzie w oczy i spytajcie samych siebie: czy naprawdę chcecie brać udział w nielegalnych praktykach, takich jak ćwiartowanie dzieci – podsumowuje.

pch24.pl

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra