Kolejny lewacki pomysł rządu na 2018 r. Cyrk legalny wszędzie, poza cyrkiem!

A o co dokładnie chodzi? Posłowie PiS podpisali się pod projektem nowelizacji Ustawy o ochronie zwierząt, gdzie m.in. mowa jest o zakazie dla cyrków z tresowanymi zwierzętami. A cyrk bez zwierząt to nie cyrk, więc mowa o likwidacji polskiej sztuki cyrkowej en general.

Fot za Ikamien.pl

A na czym polega absurd? To proste.

Nawet w TVN występują tresowane pieski. Ich tresura jest legalna wszędzie. A wolotyżerka? To pradawna sztuka cyrkowa. Dalej będzie legalna, wszędzie, poza cyrkiem. A jeśli nauczymy jakiegoś zwierzaka takiej czy innej sztuczki? Legalne. Ale nie w cyrku!

A może to ludzie zdecydowaliby czy chcą chodzić d cyrków, pokazywać dzieciom tę niebywałą cyganerię artystyczną, a nie pan Kaczyński z wegetarianinem Czabańskim?

Wyr’oi

 

 

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra