Muzułmanie grożą pracownikom przedszkoli: Macie wychowywać dzieci po islamsku!

demotywatory.pl

Pobicie, morderstwo i inne – oto pogróżki, z którymi mierzą się obecnie wychowawcy w wiedeńskich przedszkolach! Dzieci islamistów często nie znają nawet jednego słowa po niemiecku…

Rodzice dzieci nie życzą też sobie, by ich dzieci znały język. W wielu przedszkolach Turcy stanowią 80 proc. wychowanków. Tam też czeczeńskie i bośniackie dzieci są zmuszane do nauki tureckiego.

– Z mojej wiedzy wynika, że przedszkola te, na szczęście wciąż stanowiące mniejszość, zarządzane są przez wyznawców radykalnego islamu. Nie wykluczam też i salafitów. Placówki takie, szerzące radykalny islam, powinny być natychmiast zamknięte – skomentował Dominik Nepp, wiceburmistrz Wiednia.

pch24.pl

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra