Tylko w Hiszpanii morduje się 100 tys. osób rocznie jeszcze przed narodzinami!

Obrońcy życia zostali oszukani przez polityków nie tylko w Polsce! Hiszpania wciąż ma legalny proceder mordowania nienarodzonych dzieci. Podobnie jak u nas, obecna władza przed wyborami obiecała zlikwidowanie ustawy aborcyjnej. A po wyborach… figa.

– Dzisiaj chcemy zadenuncjować i przypomnieć o zdradzie polityków i ich zmowie milczenia na temat aborcji. Dotyczy ona mediów, a nawet samego Trybunału Konstytucyjnego, który od ponad siedmiu lat nie wypowiedział się na temat niekonstytucyjności obecnej ustawy, która została wówczas zaskarżona przez Partię Ludową, która obecnie sprawuje władzę. Dzisiaj będzie musiała wziąć na siebie odpowiedzialność za ponad 100 tys. aborcji, jakie są dokonywane każdego roku w Hiszpanii – powiedziała rzecznik platformy Prawo do Życia, Gádor Joya.

Żeby było ciekawiej, rząd nie tylko nie zakazał, ale wręcz wspiera aborcję w kraju! Dzieje się to za pośrednictwem systemu finansowania państwowego. A jeszcze ciekawsze jest to, że kobiety oddające swoje dziecko na zamordowanie „z przyczyn ekonomicznych”, nie mogą liczyć na żadną pomoc.

To dopiero „opieka” i „przywracanie godności” kobietom! Feminazistki dumne?

pch24.pl

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra