Ogarnijcie, jak Kościół kantuje ludzi i wykorzystuje starszych!

Patrzcie, lewacy i antyklerykałowie, jak „ten wstrętny kler” wykorzystuje starszych ludzi. Tylko najgorsi mogliby wpaść na taki pomysł…

– Wspólna akcja @ArchLubelska i @PolicjaLubelska. W niektórych parafiach księża po kolędzie rozdają ulotki przestrzegające seniorów przed oszustami i zachęcające do noszenia odblasków – poinformował ks. Adam Jaszcz, rzecznik prasowy Archidiecezji Lubelskiej.

A tak na serio drogi lewaku – co Twoja organizacja zrobiła dla osób starszych, by pomóc im przeżyć lub chociaż uświadomić, jak mogą zostać okradzeni przez oszustów? Nic? Tak samo, jak organizacje „broniące kobiet” nie stworzyły ani jednej placówki dla samotnej matki? Ojej…

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra