Metzen: Wielkie chęci, szczery patriotyzm oraz państwowe pieniądze nie wystarczą

Facebook Sławomir Metzen

Sławomir Metzen, wiceprezes Wolności po obejrzeniu „Korony Królów” podsumował w jednym krótkim poście „złote chęci”, którymi – jak mówi przysłowie – piekło jest wybrukowane.

– Po „Koronie królów” okazało się, że jednak wielkie chęci, szczery patriotyzm oraz państwowe pieniądze nie wystarczą by produkować seriale które da się oglądać. Za kilka lat okaże się, że wielkie chęci, szczery patriotyzm oraz państwowe pieniądze nie wystarczą do budowy samochodów elektrycznych, nowoczesnych leków oraz wielkich lotnisk – napisał Metzen.

– Każdy widzi, że prywatne po prostu działa lepiej. Ale mimo to zdecydowana większość Polaków dalej chce korzystać z dziadowskiej państwowej edukacji i dziadowskiej państwowej służby zdrowia. No trudno, różne są upodobania. Czemu tylko ci zwolennicy niesmacznego jedzenia, wieloletnich kolejek, brudu, strajków, obskurnych korytarzy i słabych seriali narzucają innym swoje preferencje i jeszcze każą sobie do tego dziadostwa dopłacać? – podsumował polityk.

Po "Koronie królów" okazało się, że jednak wielkie chęci, szczery patriotyzm oraz państwowe pieniądze nie wystarczą by…

Opublikowany przez Sławomir Mentzen na 2 stycznia 2018

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra