Ale odlot w TVP! „Disco polo nie miałoby szans gdyby nie dobra zmiana” (WIDEO)

Państwowa telewizja bije rekordy wazeliniarstwa wobec władzy, jakiej w III RP nie byłoby chyba nawet za Platformy! Okazuje się że rozwój disco polo w Polsce to… zasługa PiS-u.

Oto fragment, w którym w programie „Minęła dwudziesta” dowiadujemy się tej rewelacyjnej wiadomości. Autorem tej „mondrości” jest Roman Mański, ekspert Fundacji FIBRE.

Nowy Rok zaczynamy od nowego sukcesu.Źródło: "Minęła 20", 1 stycznia 2018, TVP InfoCały odcinek: https://vod.tvp.pl/35263548/01012018

Opublikowany przez Jeden rabin powie tak, a inny rabin powie nie na 1 stycznia 2018

A tutaj można obejrzeć cały program. Pytanie tylko, czy warto?

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra