„Wolność słowa znika w ciszy i bez żadnych specjalnych emocji. Przywykliśmy”

Ostatni profil Ruchu Narodowego został usunięty. To kolejny przejaw lewackiej „wolności słowa”, będącej de facto zamordyzmem i szerzeniem jedynej słusznej ideologii…

Do sprawy odniósł się także Robert Winnicki, który przypomina, że zwracano się do Ministerstwa Cyfryzacji w tej sprawie i… nic.

To nie jedyny przypadek. Wcześniej również dokonywano czystek. Jednym z profili był „Zamiast tęczy – flaga Konfederacji”, która była aktem solidarności z Amerykanami, którym Sąd Najwyższy narzucił w 14. stanach tzw. homośluby. Fanpejdż szybko zablokowano. Wielu Internautów, którzy ustawili sobie filtr nakładający flagę Skonferedowanych Stanów Ameryki na profilowe również otrzymało bana za rzekomy rasizm.

Z kolei latem usunięto około 300 profili patriotycznych i prawicowych. Udało się je przywrócić tylko dzięki wielkiej aferze medialnej.

Pisaliśmy też niedawno o blokowaniu katolików, którzy określali sami siebie mianem „katoli”. W imię rzekomej obrony, katoliccy użytkownicy byli banowani.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra