Nitras z PO robi dobrze antypolskim Niemcom po wygranej Stocha

Fot. TVP

Jeśli ktoś się spodziewał, że platformersi nie są w stanie jątrzyć przy tak apolitycznych zawodach i przy takim fair play zwycięstwie i zachowaniu sportowców jak w przypadku wygranej Kamila Stocha, ten bardzo się mylił.

Nasz sportowiec z Zakopanego wygrał ostatni konkurs w Bischofshofen, a tym samym przeszedł do historii jako drugi zawodnik, który triumfował we wszystkich czterech konkursach TCS. Tym pierwszym był słynny Sven Hannawald.

Po wyrównaniu wyniku  Niemca Hannawald w świetle kamer wyszedł gratulować Stochowi. Cały świat dostrzegł piękno gestów sportowych, poza…. Sławomirem Nitrasem, który od razu przypomniał, że kiedyś Polacy rzucili w Zakopanem w Niemca śnieżkami… Lata temu, ale pamiętał i wypalił od razu po zwycięstwie Stocha.

Trudno o lepszych, spokojniejszych, radosnych i malujących barwy Polski i np. przy ostatnim turnieju Austrii kibiców, a jednak Platfus zawsze będzie szukał epizodu, żeby przedstawić nas jako element… Taka karma, widać.

Ciesza się zapewne tylko Niemcy o antypolsim nastawieniu oraz tacy Polacy od donosów jak Róża Thun. Dla nich wpis Nitrasa był na pewno bezcenny.

Wyr’oi

Źródło: Niezalezna.pl

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra