Żołnierz zostaje pierwszą brytyjską transgender muzułmanką. Granice absurdu czy choroby?

Warto na chwilę wrócić do tego osiągnięcia brytyjskiego czy nowoczesnego forma mentis człowieka XXI wieku. Możesz być kim chcesz! Taka parafraza Lucyfera… Możecie być bogami!

Fot. za express polish

Możesz być mężczyzną, kobietą, rośliną, dzieckiem, rzeczą, hetero, homo, bi, czy niemalże aseksualną istotą, którą wzrusza erotycznie jedynie…. tulenie się do natury (np. seks z drzewami).

Do tego, jeśli dodamy skrajne ideologie religijne, do jakich zalicza się islam, a konwertytą jest żołnierz, to sytuację mamy jak na zdjęciu.

– Lucy Vallender od zawsze wiedziała, że chce być kobietą. Jednak wiele lat zajęło jej pogodzenie się ze swoją tożsamością seksualną i rozpoczęcie procedury zmiany płci. W wieku 21 lat kobieta podjęła jeszcze jedną próbę życia jako mężczyzna i wstąpiła do Armii Terytorialnej, ale i to nic nie dało – informowały media.

– W 2013 r. obecna Lucy Vallender poddała się operacji zmiany płci. Natomiast niecały rok temu kobieta przeszłą na islam, ponieważ to właśnie ta religia wydała jej się najbardziej pokojowa. Od tego czasu Vallender, wychodząc na ulicę, zakrywa całe ciało poza twarzą. Kobieta mieszka obecnie w Swindon i choć nie jest ona jeszcze w pełni akceptowana przez lokalną społeczność muzułmańską (zabroniono jej choćby uczęszczać do meczetu z innymi kobietami), to twierdzi, że „nigdy w życiu nie czuła się bardziej szczęśliwa” – informowano.

No więc nie wpuszczają jej nawet do świątyni, ale luz, pokojowa tolerancyjna religia. Paranoja…

Wyr’oi

 

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra