Erotyczna gra ze skutkiem śmiertelnym. Perwersyjni sprawcy tortur zadanych Niemce próbowali uciec do Turcji

Fot. za bz-berlin.de

Media nie wspominają o pochodzeniu zbrodniarzy, ale kierunek ich ewakuacji oraz imiona nie wskazują na rodowitych aryjczyków.

– „Marianne M. została prawdopodobnie zamordowana podczas „zabawy” erotycznej. Ciało 55-letniej Niemki znaleźli przechodnie. Było owinięte w koc i leżało niedaleko kontenerów na śmieci. Według pierwszych ustaleń policji, kobieta zmarła w wyniku obrażeń, które powstały w wyniku pobicia” – informuje o2.pl

W sprawie zatrzymano dwie osoby. To 36-letni Taifun S. i jego partnerka, 27-letnia Jasmin P. Para poznała ofiarę w internecie, na forum dla osób z perwersyjnymi preferencjami seksualnymi.

– Ostatnie ich spotkanie odbyło się w specjalnie wynajętym mieszkaniu. Jak donosi „Bild” śledczy ustalili, że kobieta miała być bita przez kilka godzin – dodaje polski serwis powołując się na niemiecką prasę.

Cała trójka miała odgrywać role w perwersyjnej grze erotycznej.Para została zatrzymana na lotnisku Berlin-Schöenefeld. Zamierzali uciec do Turcji. Byli dobrze znani niemieckiej policji. Wcześniej skazywano ich za handel narkotykami, pobicia, kradzieże i nielegalne posiadanie broni.

Źródło: o2.pl

 

 

 

 

 

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra