Serwis Korwin-Mikkego podnieca się zdjęciem UFO

To nie jest fake. Serwis internetowy dawniej prestiżowego pisma „Najwyższy Czas!”, którego łamy gościły największych konserwatywnych publicystów i znanych dziennikarzy, naśladuje obecnie stylem clickbaitowe Pikio czy może raczej Pudelka…

Fot. Facebook

Od lat pismo prowadzone obecnie przez Tomka Sommera ojarzone było ze środowiskiem Janusza Korwina-Mikke.

Ostatni news z dzisiaj brzmi: „Jak podaje Śródziemnomorski Ośrodek Ufologiczny w ubiegłym roku w rejonie odnotowano wiele zgłoszeń UFO. Najwięcej obiektów miało się pojawić nad Włochami.”

No dobrze, w ramach sprawiedliwości, Nczas.com dodaje, że „Zgłoszenia nie dotyczą oczywiście UFO, a jedynie wynikają z faktu, że ktoś coś widział i jest przekonany, że było to UFO. Znaczna część takich przypadków została sfotografowana na zdjęciach.”

Jednak wstawiając na jedynkę zdjęcie przypominające UFO i dając tytuł „Ten europejski kraj UFO upodobało sobie najbardziej? „Te przypadki zostały sfotografowane”” serwis wpisał się w błazeński wyścig za klikami.

Ioryw

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra