200 imigrantów siłą sforsowało granicę! Przyjrzyjcie się zdjęciom!

W brutalny sposób kilkaset osób forsowało granicę Maroka i Melilli – hiszpańskiej enklawy w Afryce Północnej – relacjonował serwis o2.pl, a informacje o agresywnym ataku imigrantów relacjonowała stacja TVN24.

Fot. za TT

Na obrazach uwieczniono niemal wyłącznie młodych mężczyzn, zapewne w większości islamistów, którzy nie pasują do narracji wymuszającej pomoc humanitarną UE dla prześladowanych kobiet z dziećmi… Innej refleksji jednak media nie podały. Obrazy w każdym razie mówią swoje…

Jak przebiegał abordaż na hiszpańską enklawę?

– „Wielu z nich (imigrantów – dop. Lewy.pl) udało się przedrzeć przez graniczne fortyfikacje. Hiszpańskie władze poinformowały, że sforsować granicę udało się 209 osobom, natomiast setkę zatrzymano. Nielegalnie wedrzeć się do kraju próbowało łącznie ok. 300 osób” – informował o2.pl

– „Podczas szturmu ranny został jeden hiszpański gwardzista. Imigrant prawie odciął mu ucho. Cztery osoby, które przedostały się na hiszpańskie terytorium, zostały ranne i wymagały pomocy lekarskiej” – relacjonował TVN 24.

Wyr’oi

 

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra