Ale jajca! Niemieccy lekarze nie chcą sprawdzać wieku imigrantów, bo to „narusza ich godność”!

demotywatory.pl

Na zdjęciu mamy typową syryjską, 16-letnią matkę z dzieckiem. I nie wolno tego weryfikować, bo naruszy to jej godność. Taką logikę wykazują lekarze z Niemiecki Związek Lekarzy…

Przewodniczący Niemieckiego Związku Lekarzy, prof. rank Ulrich Montgomery uważa, że sprawdzanie wieku imigrantów jest bezsensowne, ponieważ… są skomplikowane i łatwo o błąd. Ponadto jego zdaniem „narusza to dobro” imigrantów.

Wypowiedź ta związana jest z morderstwami, których dokonali młodzi Afgańczycy. Mimo, iż sprawcy twierdzili, że są nieletni okazało się, że mają ponad 18 lat. Z kolei kilka dni temu młody Afgańczyk zamordował 15-letnią dziewczynę. Zatrzymany przekonywał, że jest niepełnoletni, lecz jego ojciec przyznał potem, że jest. Podobnych przypadków jest o wiele więcej.

Młodzi imigranci popełniają coraz więcej przestępstw w Niemczech. Według statystyk, 40 proc. Niemców obawia się wzrostu przestępstw popełnianych przez nachodźców.

pch24.pl

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra