Rzymsko-katolicki kapłan pisze o przyjmowaniu Komunii Świętej, a pisarzyna… widzi w tym hasła pedofilskie!

Widać antyklerykałowie widzenie podtekstów seksualnych wyssali z mlekiem nauczyciela.

– Po katolicku: na kolanach i do ust, a na rękę co najwyżej trzciną – napisał ks. Roman Adam Kneblewski na Facebooku.

Po katolicku: na kolanach i do ust, a na rękę co najwyżej trzciną. 😉

Opublikowany przez Roman Adam Kneblewski na 8 stycznia 2018

Okazuje się, że niektórzy widzą w tym… podtekst pedofilski! – Tuż po ogłoszeniu „rejestru Ziobry”, do którego cudem (dokonanym przez św. Pedomisia z Belgii) nie wpisano księży-pedofilów, ks. Kneblewski robi sobie takie żarciszki na Twitterze – napisał Jacek Dehnel.

– W moim opisie do tego zdjęcia jedyny przekaz stanowi postulat, aby do Najświętszego Sakramentu odnosić się z najwyższą czcią. A że podałem to w żartobliwym opakowaniu, żeby co do tego nie mogło być najmniejszych wątpliwości – opatrzyłem moją wypowiedź uśmieszkiem z przymrużeniem oka. Toteż – przy założeniu o racjonalności – wydawać by się mogło, że do tego mojego wpisu nikt się przyczepić nie może. A jednak! Wylał się jakiś niczym nie uprawniony potok pomyj. Mnóstwo wulgarnych i jadowicie nienawistnych komentarzy, przesyconych chorymi, zboczonymi skojarzeniami głęboko zasmuca z powodu ujawnienia się aż tylu ludzi chorych lub opętanych. Jest pilna potrzeba modlitwy! – skomentował z klasą kapłan.

W moim opisie do tego zdjęcia jedyny przekaz stanowi postulat, aby do Najświętszego Sakramentu odnosić się z najwyższą…

Opublikowany przez Roman Adam Kneblewski na 9 stycznia 2018

Warto dodać, że dostrzegający wszędzie pedofilię Dehnel to członek Rady Programowej Galerii Zachęta oraz felietonista portalu Wirtualna Polska (dział: Książki) i tygodnika „Polityka”. Ponadto sam siebie określa mianem „geja”.

Ale wiadomo – to księża i katole są zboczeni, nie?

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra