Nie uwierzysz, jaką dzicz odstawili w Sejmie! (WIDEO)

Podczas konferencji w Sejmie przedstawiciele fatalnej opozycji postanowili zaprezentować pewien performens. Chyba nie wyszło tak zabawnie, jak chcieli…

Zenon Kruczyński założył maskę z wizerunkiem byłego już ministra środowiska i wczuwając się w jego rolę na pytanie dziennikarzy, dlaczego wycina puszczę, chce polować na żubry. odpowiedział: „bo mogę, kolego”, i głośno się zaśmiał.

"Wycinam puszczę, poluję na żubry i sarny, bo mogę"

Taka sytuacja… w Sejmie.http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2018-01-08/wycinam-puszcze-poluje-na-zubry-i-sarny-bo-moge/?ref=aside_najnowsze

Opublikowany przez polsatnews.pl na 8 stycznia 2018

Miny jego towarzyszek oddają chyba najlepiej poziom tego przedsięwzięcia…

Facebook polsatnews.pl

Facebook polsatnews.pl

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra