Francuskie media stwierdzają jasno: Ataki na Polskę to wynik niewiedzy

Patrick Edery, przedsiębiorca i publicysta napisał we francuskim „Le Figaro”, że „francuskie władze nie wiedzą, co się dzieje w Polsce, dlatego często zajmują stanowisko nieprzychylne rządowi w Warszawie”.

Edery zaznacza, że wysłannicy francuskich mediów do Polski korzystają z wiedzy pochodzącej od kilkunastu informatorów, których określa jako „przedstawicieli elit ukształtowanych przez poprzednie rządy liberalne”. – Te obawiają się utraty pozycji na rzecz nowych elit, tworzonych przez PiS – pisze biznesmen.

Jak widać, źródła informacji najważniejszych zachodnich polityków to ludzie pokroju… Bolka.

interia.pl

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra