Przypominamy ZŁOTO! Mistrz samozaorania, Ryfiński: Otyłość dzieci spowodowana brakiem edukacji seksualnej (WIDEO)

Według posła Ruchu Palikota otyłość wśród dzieci jest spowodowana… katechezą w szkole, a problem ten można rozwiązać wprowadzając edukację seksualną – to nie dowcip wymyślony przez nas po kilku głębszych, ale teza Armanda Ryfińskiego, byłego posła z Ruchu Poparcia Palikota.

– Spotkał się pan z otyłością wśród dzieci? – pytał Winnickiego Armand Ryfiński. Narodowiec odpowiedział pytaniem. – To też wina katechezy? – pyta. Armand zdobył wówczas laur. – To jest wina tego, że półtora miliarda złotych wydajemy na katechezę zamiast na edukację seksualną.

Gratulujemy również „inteligencji” tym, którzy wpuścili tego gościa i jemu podobnych do Sejmu.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra