Komedia! Przewodnicząca Nowoczesnej chciałaby się zawiesić w członkostwie partii

Twitter Katarzyna Lubnauer

Władze partii postanowiły ukarać posłów Nowoczesnej, którzy zagłosowali przeciwko projektowi „Ratujmy kobiety”. Co zabawne, Katarzyna Lubnauer, przewodnicząca partii jest tak poirytowana, że „najchętniej by sama się zawiesiła w członkostwie w Nowoczesnej”.

Odrzucenie projektu zakładającego liberalizację aborcji w Polsce jest traktowane przez fatalną opozycję jako fatalna porażka. Stąd też emocjonalne reakcje. Jednak Katarzyna Lubnauer zapowiadająca, że chętnie zawiesiłaby się w członkostwie partii to istna komedia. Jest ona bowiem przewodniczącą Nowoczesnej.

Najlepiej byłoby, gdyby wszyscy członkowie się zawiesili i jednego ugrupowania byłoby mniej, ale wszystkiego mieć nie można.

eserwis.info

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra