FURIA Niesiołowskiego w obronie aborcji! Oprócz tego atakuje znanego redemptorystę (WIDEO)

Wystąpienie ze środy Stefana Niesiołowskiego można skwitować określeniem „popis chamstwa”. Zobaczcie sami!

– Mamy do czynienia w Polsce z próbą narzucenia Polsce barbarzyńskiej ustawy, próbą motywowaną fanatyzmem, ciemnotą i nieuctwem. Motywowaną zaślepieniem i nienawiścią do ludzi inaczej myślących, a przede wszystkim do kobiety – zaczął po swojemu Stefan Niesiołowski.

– Jak można mówić o szeregu uleczalności chorób genetycznych? O uleczalności rozszczepienia kręgosłupa? – pytał poseł.

Dostało się także słynnemu toruńskiemu redemptoryście, ojcu Tadeuszowi Rydzykowi. – Przy okazji Rydzyka to mi się wydaje, że on jest ciągle niedoceniany. Polska dostała kilka nagród pokojowych, poezja […] Uważam, że taka nagroda z fizyki to jest dopiero dzwon! Właściwie Rydzyk powinien dostać nagrodę z fizyki, bo udowodnił, że fale radiowe mogą przyciągać ciemną masę – grzmiał poseł.

Poniżej nagranie z przemówienia przepełnionego furią i nienawiścią.

A poniżej coś o „nieuleczalności rozszczepienia kręgosłupa”, o którym wspominał poseł.

Kto wychodzi na niewyedukowanego?

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra