Córka Clintonów: Satanizm to religia jak każda inna

Twitter Chelsea Clinton

Szokujące słowa Chelsea Clinton! Na Twitterze złożyła życzenia… kościołowi szatana. Mało tego – nazwała satanizm „religią, która zasługuje na nasz szacunek”!

– O, ludzie łaskawi. Możemy być sobą, pogodni, szanować i przyjaźnić się z innymi ludźmi, którzy nie podzielają naszych przekonań religijnych. Czasami nawet ich poślubiamy. Jestem metodystką, a mój mąż jest Żydem – napisała 37-letnia Chelsea Clinton. Była to z jej strony próba zdjęcia pogłosek o jej związkach z satanistami.

Zarzuty dotyczące związków rodziny Clintona z satanizmem pojawiają się już od jakiegoś czasu.

alexjones.pl

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra